Компресори гвинтові зі змінними обертами

Технологія приводу компресора з змінною швидкістю працює інакше, ніж у компресорів з постійними обертами. Вал двигуна обертається з відповідною швидкістю залежно від кількості повітря, необхідного на підприємстві. Зі збільшенням попиту на стиснене повітря швидкість обертання двигуна компресора збільшується, що забезпечує більший потік. З іншого боку, якщо попит зменшиться, двигун автоматично сповільнюється і використовує лише необхідну енергію для забезпечення мінімального потоку.

Компресори з змінною швидкістю підлаштовують вихідну потужність під актуальний попит на стиснене повітря, одночасно відповідно регулюючи швидкість двигуна. У той час, коли на вашому підприємстві не потрібна інтенсивна робота компресора, технологія змінної швидкості є особливо корисною, оскільки усуває непотрібні витрати електричної енергії, заощаджуючи таким чином ваші гроші. Зважаючи на порівняно високе споживання стисненого повітря, яке становить понад 70% від загальних витрат енергії, використання цієї технології може допомогти досягти економії на рівні 35-50%. В залежності від розміру компресора економія може скласти від кількох сотень до кількох десятків тисяч гривень на рік, що робить його ідеальним вкладенням для будь-якої компанії, що використовує пневматичні рішення. Компресори з змінною швидкістю в епоху постійного зниження витрат стають скоріше нормою, ніж винятком, оскільки багато клієнтів користуються річними заощадженнями енергії та мають можливість інвестувати зекономлені кошти в інші цілі.

sort-descending

31 елементи(ів)

Різниці між компресором з постійними та змінними обертами

Одним з найвідоміших і найпопулярніших типів компресорів є компресори гвинтові. Їх можна поділити на компресори з постійними та змінними обертами.

Основною різницею між цими двома типами стиснення повітря можна знайти вже в самій їх назві. Компресори з постійною швидкістю працюють з постійною, незмінною швидкістю і зазвичай є найбільш ефективними, коли працюють на 100% своєї номінальної потужності.

На жаль, таке рішення проявляється в зниженій ефективності компресора з постійною швидкістю, що особливо помітно, коли пристрій зупиняється або не виробляє стиснене повітря. Перш ніж двигун повністю зупиниться, він буде продовжувати працювати, але вже не вироблятиме стиснене повітря, що призводить до непотрібних втрат як електричної енергії, так і грошей.

Вищезгадані проблеми, пов'язані з низькою ефективністю при зменшеному навантаженні, можуть бути особливо помітними у компаніях, які працюють у багатозмінних системах або мають великі добові коливання в попиті на середовище, яким є стиснене повітря.

Компресори з змінною швидкістю повністю програмно налаштовують свою потужність під поточний попит на стиснене повітря, змінюючи оберти, що значною мірою сприяє зменшенню загальних витрат на електричну енергію, усуваючи навіть до 50% витрат порівняно з їхніми аналогами з постійними обертами. І що також важливо, використання компресорів Airpress з серії зміннообертових має непрямий вплив на зменшення кількості парникових газів, про що свідчить простий взаємозв'язок: менше споживаної електрики = менше вугілля, необхідного для її виробництва.